Policie chytla zloděje !!!Kradl ve Wellness centru Bruntál.

Policisté dopadli zloděje,který okrádal návštěvníky Wellness centra Bruntál !!!

POLICIE ČR - Pomáhat a chránit !!!

Výbornou operativní prací a vlastním šetřením se podařilo kriminalistům,spolu s pořádkovými policisty z Bruntálu,

zjistit pachatele,který měl skoro deset měsíců krást peníze z šatních skříněk v bruntálském Wellness centru.

Osmadvacetiletý muž z Ostravy má již za sebou trestní minulost.Škoda se vyšplhala přes stotisíc korun českých.

Na předem vytipovaného pachatele byli policisté připraveni.Když v sobotu 30.dubna šel muž z Ostravy navštívit Wellness centru v Bruntále,zřejmě nečekal,že to bude jeho poslední návštěva.Policisté u něj nalezli i věci,které ten den dokonce ukradl ze tří skříněk.

S velkou úlevou přijala informaci o dopadení pachatele manažerka Wellness centra Bruntál ing.Táňa Kurfürstová :"Několik měsíců tady kvůli krádežím panovala ne zrovna ideální atmosféra,objevovaly se různé doměnky jak mezi návštěvníky,tak mezi zaměstnanci,zkrátka to bylo pro všechny nepříjemné.Jsem ráda,že se podařilo všechna ta lichá podezdření úplně vyvrátit a že už nadále nebude docházet k jakémukoliv zpochybňování pověsti našich lidí a celého Wellness centra Bruntál.Můžeme se soustředit na práci a s radostí přivítáme každého návštěvníka ,"  řekla manažerka.

Pachatel se policii přiznal celkem ke čtrnácti krádežím,které se měly stát v době od června loňského roku právě do poslední dubnové soboty.Wellness centru Bruntál vznikla škoda na poškození celkem 58 skříněk v pánské šatně,oprava jedné z nich si vyžádala 970 Kč.

"Do skříněk měl muž vnikat násilně za pomocí přineseného nářadí.Nejméně osmnácti poškozeným měl odcizit finanční částky v celkové výši přes 100 tisíc Kč,"   uvedla policejní mluvčí Pavla Tušková.

Počet okradených může být i vyšší.Policejní komisař ihned zahájil tresní stíhání pro přečin krádeže a zloději hrozí až 5 let ve vězení.

ZDROJ:NÁŠ DOMOV 8/XXII,11.květen 2011

Doporučení INFO WEBU:

 

RECEPCE Wellness centra Bruntál

Při návštěvě Wellness centra Bruntál:

Své cennosti a finanční hotovost ukládejte na recepci Wellness centra Bruntál do bezpečnostních boxů,šatní skříňka není trezor !!!

Při pobytu ve městě Bruntál,nákupních centrech atd.:

Své věci si hlídejte v každém okamžiku !!! Kabelka,kapsa ani auto není trezor !!!

A přeji příjemný a ničím nerušený relax ve Wellness centru Bruntál a pobyt ve městě Bruntál.Děkuji.